Royal Rovita New Born 20 ml

29,90

Stokta Yok
Açıklama:

Yeni doğan buzağılar için tamamlayıcı yem

Stok kodu: roy0005 Kategoriler: ,
Açıklama

Rovita New Born    “Buzağılarınız hayata güçlü bir başlangıç yapacak” 

Tanım: Yeni doğan buzağılar için doğumu takiben ilk 18 saatte acilen kullanılması gereken vitamin, organik mineral, enerji protein ve immun globulince zengin, bağışıklık sitemini destekleyen tamamlayıcı beslenme katkısıdır.

İçeriği ve Teknik özellikleri:

Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Niasin, B Kompleks vitaminler, Biotin, IgY, Aşılanmış tavuk yumurtası tozu, Selenyum, Bitkisel yağ, Dekstroz, Glisin şelatlı organik; Bakır, Demir, Mangan, Çinko ve diğer besleyici unsurlar… İçeriğin tamamını görmek için lütfen ürün etiketine bakınız.

Rovita New Born; Zengin miktarda İmmun Globulin Yolk içerir. (IgY) Yumurta immunglobulini olarak ta adlandırılan bu özel hastalıktan koruyucu ve vücudun savunmasını artırıcı maddeler özel olarak aşılanmış ve bu aşısı yumurtasına geçmiş tavukların yumurtaları spray drayer kurutucularda kurutularak elde edilir.

Buzağı yeni doğduğunda ihtiyacı olan şey güçlü bir savunma mekanizması enerji, vitamin mineral desteği özellikle Demir ve Selenyumdur.  Rovita New Born bunlardan buzağının ihtiyacı kadar ihtiva eder. Şeker düşmesi riskini önelemede etkilidir.

Kullanılan Mineraller son derece ileri tekniklerle Glisin adındaki amino asite mineralin bağlanması yöntemi ile üretilmiştir.

Rovita New Born Glisin amino asiti ile mineralleri ligant yaparak üretilmektedir.

Kullanma Talimatı: Yeni doğan buzağılara ve kuzulara ilk 18 saat içerisinde dilinin arkasına şırınga ediniz.

Dozu: 1. gün 1 şırınga 15. Gün 2. Şırınga şeklinde uygulanması en ideal olanıdır. Ancak ilk gün verilen şırınga çok önemlidir asla iptal edilmemelidir.

Beklenmeyen durumlarda solunum sistemi hastalıkları, buzağı ishallerinde vs. 3. ve 7. gün birer şırınga daha verilebilir.

Kuzular ve oğlaklar için 2-3 gram/gün olarka uygulanır.

Depolama şartları: Serin (max 25 C) don tehlikesinden ve ışıktan koruyarak saklayınız.

Scroll To Top
Close
Close
Mağaza
0 Favoriler
0 Sepetim
Close

Sepetim

Shopping cart is empty!

Continue Shopping