Masdisin Mint Gold 250 gr Naneli Mastisis Meme Rahatlatıcı

55,00

Stokta Yok
Açıklama:

Mastisis Sorunlarında meme rahatlatıcı

Stok kodu: mint0432 Kategoriler:
Açıklama

Masdisin Mint Gold içeriğindeki Japon nane yağı ile uygulandığı dokuda kan sirkülasyonunu artıran, özellikle meme dokusundaki akut vakalarda; memeyi rahatlatan doğal bir üründür.
 

Kullanım Sahası:

Ürün memeye masaj yapılarak uygulandığında serinlik hissi vererek meme dokusunu rahatlatır. İçerdiği doğal Japon nane yağı sayesinde memedeki şişlik ve akut mastitis vakalarında tedaviye yardımcı olmak ve bölgedeki kan sirkülasyonunu artırmak maksadı ile kullanılır.

Organik ve doğal içerikli Masdisin Mint Gold memeyi yumuşatarak meme dokusunun korunmasında etkilidir.

Mastitisin belirti vermeye başladığı ilk andan itibaren 3-4 gün süreyle uygulandığında mastitis vakalarını antibiyotik kullanmadan atlatma olanağı vardır.

Yeni doğum yapmış veya doğuma yakın ineklerde memede oluşan ödemin (şişlik) dağıtılmasında oldukça etkilidir.
 

Kullanım Şekli ve Dozu:

Yaklaşık bir çorba kaşığı ( 10 ml ) kadar krem sağım işleminden sonra memenin bütününe yaklaşık 1 dakika kadar masaj yaparak uygulanır. Eldeki kremin tamamı memeye yedirilir.

inek memesindeki şişlik inek memesindeki yaralar ineğin memesi şişerse ne yapılmalı ineklerde mastitis sorunu ineklerde mastitis tedavisi inek meme kremi ineklerde meme ödemi ineklerde meme iltihabına tedavi ineklerde meme sağlığı ineklerde meme iltihabı ineklerde meme iltihabı nedir ineklerde meme iltihabı tedavisi mastitis nasıl geçer mastitisin tedavisinde kullanılan ilaç mastitisten korunma

Bu ilan BizimHesap.com ile yayınlanmıştır.
Scroll To Top
Close
Close
Mağaza
0 Favoriler
0 Sepetim
Close

Sepetim

Shopping cart is empty!

Continue Shopping