Caprovit Sheep Koyun Kuzu Keçi Verim Arttırıcı

258,00

Stokta Yok
Açıklama:

İştah ve Bağışıklık Arttırıcı, Kas Kemik Gelişimi

Stok kodu: roy099 Kategoriler:
Açıklama

Royal Caprovit Sheep 25 Kg

Caprovit Lamb büyüme ve gelişme çağındaki kuzular için formüle edilmiştir. Özellikle entansif (yemlenerek) beslenen kuzular, koçlar için ideal bir formüle sahiptir.

  • Besi performansının ve bağışıklığın artırılması için yüksek oranda vitamin E, selenyum ve organik selenyum yanında sülfürlü amino asitlerin yapısına giren sülfür ihtiva etmektedir.
  • Kuzuların işkembelerini geliştirici ve yemden yararlanmayı artırıcı maya (sacc. serv) ilavesi ile üretilmiştir.
  • İştah açıcı B gurubu vitaminler özellikle büyümeyi teşvik etmek için B12 vitamini yüksek oranda ihtiva etmektedir.
  • Kuzularca sıkça görülen idrar taşlarının oluşumunu engellemek gayesi ile fosfor ve magnezyum miktarı sınırlı tutulurken idrar asdikleştirici amonimum klorür eklenmiştir.
  • Yoğum yemle besleme döneminde meydana gelebilecek işkembe asitleşmesini önlemek gayesi ile Sodyum bikarbonat ilave edilmiştir.
  • Kas, kemik gelişimine ve büyümeye katkısı olan diğer tüm antioksidanları, vitaminleri, mineralleri dengeli bir şekilde içermektedir. Bunlar ayak ve yapağı sağlığına, hastalıklara direnç kazanılmasına katkı sağlamaktadır.

 

İçerik her bir kg’da: Vitamin A: 1.000.000 IU, Vitamin D3: 200.000 IU, Vitamin E: 1.800 mg B komplex vitaminleri tamamı, Kalsiyum D pentotenenate, Niyasin, Biyotin, Yüksek oranda Çinko: 8.400 mg/kg, Demir, selenyum, iyot, sülfür, amonyum klorür, saccaramoces canlı maya 1,5 X10 üzeri 9 CFU ve diğerleri tam içerik bilgisi için lütfen ürün etiketini inceleyiniz.

 

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU:

Kuzulara 45 günlükten itibaren besi sonuna kadar verilmesi tavsiye edilir.

Kuzu, 45 günlükten 3 aylığa kadar: 6-7 gram /gün/ baş

Kuzu 3 aylıktan besi sonuna kadar: 8-12 gram kademeli artışla /gün/ baş

Toklu: 15 gram /gün/ baş

Koç: 20-25 gram /gün/ baş

Mineral yem günlük rasyonla birlikte yedirilmek isteniyorsa; 100 kg karma yem için 1 kg yedirilmesi (%1) tavsiye edilir.

Scroll To Top
Close
Close
Mağaza
0 Favoriler
0 Sepetim
Close

Sepetim

Shopping cart is empty!

Continue Shopping